Apie mus

Visa reikalinga įranga dekoratyvinių tvenkinių,
krioklių bei fontanų įrengimui ir jų priežiūrai. Partnerystė su vokiečių gamintoju Oase, padeda teikti išskirtinai kokybiškas paslaugas Jums.

Susipažinkime!

Nuo pat vaikystės puoselėtas hobis vandens pasauliui, meilė gyvūnams bei gamtai, 2021 metų gruodžio 15 d. įgavo oficialų Koi Tvenkiniai ir Kriokliai vardą. Per gana trumpą laiką dešimtys namų sodų pasipuošė išskirtinėmis vandens dekoracijomis, o klientai – šypsenomis, pajutę raminantį tekančio vandens poveikį kūnui ir sielai. Pasirašyta ilgalaikė partnerystės sutartis su vienu stambiausių ir labiausiai pasaulyje vertinamos vokiškos tvenkinių įrangos gamintoju OASE užtikrina, kad kokybės ir ilgaamžiškumo siekiame ne tik atliktuose darbuose, bet ir klientams siūlomuose produktuose.

Ką mes siūlome?

  • Profesionalią pagalbą dekoratyvinių tvenkinių, krioklių, fontanų įrengimo bei priežiūros klausimais;
  • Visiškai skaidraus ir švaraus vandens garantiją;
  • Labai platų kokybiškos bei ilgaamžės tvenkinių įrangos pasirinkimą;
  • Dekoratyvinių žuvų gyvenimo kokybę užtikrinančių priemonių pasirinkimą (medikamentai, pašarai bei visa naudinga informacija);
  • Dekoratyvinių tvenkinių, krioklių, fontanų projektavimo, įrengimo ir priežiūros paslaugas;
  • Oase gamintojo prekių atsarginių dalių tiekimą;
  • Pagarba gamtai, natūralumui, estetikai, įsigilinimas į klientų norus, nuoširdi komunikacija bei ilgalaikis ryšių palaikymas – išskiria mus iš kitų paslaugų teikėjų.

Taipogi siūlome aukščiausios klasės vokišką tvenkinių įranga. Ji yra labiau vertinama nei kiti rinkoje esantys produktai, tad kurkime kokybišką vandens oazę kartu!

Mūsų teikiamos paslaugos

01.

Naujo tvenkinio, krioklio, fontano ĮRENGIMAS

Įvertinę Jūsų norus, idėjas, poreikius bei naujo tvenkinio priežiūros galimybes, suprojektuojame naują vandens tvenkinį, krioklį estakadą ar fontaną. Poreikiui esant, paruošiame naujo tvenkinio vizualizaciją, kad Jūsų norai ir idėjos būtų maksimaliai tiksliai išpildyti. Garantuojame atliktų darbų kokybę. Suteikiame visą reikalingą informaciją tvenkinio priežiūros, filtrų valymo, žuvų auginimo klausimais. Be to, tampate mūsų ilgalaikiais partneriais, kas suteikia galimybę gauti kompetetingus patarimus visais su tvenkiniu, kriokliu ar fontanu susijusiais klausimais ateityje.

02.

Esamo tvenkinio, krioklio, fontano REKONSTRUKCIJA

Įvertinę esamo tvenkinio būklę, Jūsų norus, idėjas, poreikius bei tvenkinio priežiūros galimybes, pateikiame sprendinius, tinkamiausius esamai situacijai. Poreikiui esant, paruošiame naujo tvenkinio vizualizaciją, kad Jūsų norai ir idėjos būtų maksimaliai tiksliai išpildyti. Darbų kokybę garantuojame. Suteikiame visą reikalingą informaciją tvenkinio priežiūros, filtrų valymo, žuvų auginimo klausimais. Be to, tampate mūsų ilgalaikiais partneriais, kas suteikia galimybę gauti kompetetingus patarimus visais su tvenkiniu, kriokliu ar fontanu susijusiais klausimais ateityje.

03.

Tvenkinio IŠVALYMAS

Dekoratyvinio tvenkinio išvalymas išpumpuojant vandenį ir apsaugant žuvis. Filtrų išvalymas, vandens augalų sutvarkymas bei kitų su filtravimo sistema susijusių darbų atlikimas (UVC lempos pakeitimas). Nemokamai pridedame po valymo skirtus medikamentus, kad rezultatas būtų nepriekaištingas. Nemokama konsultacija tvenkinio priežiūros klausimais.

04.

Vandens KOKYBĖS NUSTATYMAS

Vandens cheminių, kokybinių rodiklių patikrinimas. Žuvų būklės įvertinimas. Infekcijų ar ligų atveju parenkame reikalingus medikamentus, instruktuojame apie gydymo metodiką. Konsultuojame kokių priemonių imtis, kad palaikyti tinkamą vandens ir žuvų kokybę.

Turite klausimų? Parašykite mums!